Ve Fortnite se bude promítat celovečerní film

Estimated read time 2 min read

V tomto kině jsou zbraně povoleny.

Naposledy se Christopher Nolan objevil ve Fortnite u příležitosti promítání traileru na jeho nový film. Epic stále pokračuje v pořádání různorodých live eventů a tentokrát prozradili, že na léto chystají promítání úplně celého Nolanova filmu.

Všichni víme, že Epic novinky neprozrazuje hned a není tak divu, že neprozradili, o který film jde. Geoff Keighley ale naznačil, že se bude jednat o dost ikonický snímek. Na Twitteru se objevilo oznámení, ale detaily zatím žádné.

Ikonický film může být bohužel docela subjektivní záležitost. Předpokládám však, že pujde o trošku starší film, který většina z nás dobře zná.

Jako dobrý tip se nabízí třeba jeden z dílů Batmana. Epic a DC už spolu několikrát spolupracovali – nejprve na Batmanovo výročí a potom jako promo k filmu Birds of Prey. Je tak docela možné, že v létě budeme sledovat Batmana přímo ve Fortnite.

Určitě se ale připravte, že se nebude sledovat jen tak v klidu. Tohle je Fortnite a očekávám, že promítání bude plné emotů a skákání. pokud však nechcete jít do kina a máte chuť na nevšední filmový zážitek, tohle může být správná volba.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.