Star Citizen je momentálně zdarma!

Estimated read time 2 min read

Přijďte si vyzkoušet velkou hromadu vesmírných lodí!

Ambiciózní hra Star Citizen je právě nyní free-to-try díky dalšího free fly eventu. Akce startuje 22. května a poběží až do 1. června. V této době můžete naprosto zdarma vyzkoušet velkou spoustu vesmírných plavidel. Minulý rok nám vývojáři dovolili vyzkoušet úplně všechny lodě, tentokrát se však zaměřují hlavně na UEE Navy. Stejně jako minule, i nyní se bude každých pár dní měnit rotace dostupných lodí. Vždy se tak můžete vrátit a vyzkoušet něco nového.

Hra je i velmi přívětivá pro začátečníky. Jestli nevíte o co jde, můžete zaskočit do uvítacího centra, kde vám vyvojáři vše vysvětlí a poradí, jak a kde začít. Mimo jiné si zde třeba vytvoříte účet.

Pro Star Citizen byl rok 2020 velmi zajímavým rokem. Pohodovou atmosféru narušovala hlavně Crytek žaloba. Vývojáři však fanouškům slibují pořádně velké novinky. Star Citizen má na svědomí studio Roberts Space Industries. Známí jsou především opravdu solidní fanouškovskou základnou a velmi dobře provedeným crowdfundingem. K minulému roku vybrali už přes 250 milionů dolarů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.