EA omylem zveřejnilo osobní údaje tisíců hráčů FIFA 20

Estimated read time 2 min read

Tak tohle se moc nepovedlo.

Hráči FIFA 20 byli před pár dny pozváni, aby se zapsali do Global Series.  Jenže to by nebylo EA, aby se zase něco nepokazilo. Na začátku registračního procesu museli hráči potvrdit své osobní údaje. Hodně lidem se ale ukázaly informace úplně někoho jiného!

Potvrzovací obrazovka odhalila email, datum narození, EA ID a zemi původu. Dohromady to jsou informace, které určitě náhodným lidem na internetu jen tak nesdělujete.

EA říká, že tento problém trval asi 30 minut. Poté stránku stáhli a už nebyla dostupná. Po malém vyšetřování prý našli chybu a problém by se už neměl objevit. Tak to hráčům sdělili na Twitteru.

Odhaduje se, že v průběhu 30 minut unikly informace as 1600 hráčů. Každý, kdo se snažil zaregistrovat do Global Series mohl vidět osobní údaje jiných lidí. To už je docela velký únik informací. Podobné problémy by se určitě neměly brát na lehkou váhu. EA říká, že už zahájili proces, kde se postupně se všemi poškozenými spojí.

Problém je už prý vyřešen, EA ale s otevřením formulářů stále váhá. Pokud by se objevila další podobná chyba, určitě by své situaci nepřilepšili.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.