Valve si zaregistrovalo ochrannou známku „CS2“. Jsme zase o krok blíž?

Estimated read time 2 min read

A je to tady zase…

CS:GO zná snad každý správný gamer a není proto divu, že se tu a tam stane středem pozornosti. Nějvětší poprask vzbudí vždy to, když se objeví nové důkazy, že by CS:GO mohlo přejít na engine Source 2. Hovoří se o tom už řadu let, ale většinou to stejně dopadne tak, že nakonec vyjde jen nová bedna a komunita zase utichne. Bude to ale letos jinak?

Jako první letošní vodítko posloužily ovladače od Nvidie, kde bylo možné najít soubory CSGO2.exe a CS2.exe. Hráči proto opět začali spekulvoat o tom, že tento rok to sktuečně vyjde a přechod na nový engine je již za rohem. Nebo nás snad čeká úplně nová hra? Je to sice nepravděpodoné, ale ani tato verze nebyla oficiálně vyloučena.

(zdroj: Valve)

Aby toho nebylo málo, Valve teď udělalo další podivný krok. Před pár dny (14.3.) si podali žádost o registraci značky „CS2“. To by ukazovalo spíše na úplně nový titul, jenže ten podle mnoha zdrojů Valve v plánu nemá.

Samozřejmě to ale může znamenat, že si Valve chce svou ochrannou známku zaregistrovat předem a ve skutečnosti se vůbec žádný update vydat zatím nechystá. Na durhou stranu to ale může být dalším důkazem, že nás brzy čekají velké změny. Opět však připomínám, že je potřeba tyto informace brát s rezervou. Dokud Valve nic neoznámí oficiální cestou, jsou to jen spekulace a dohady.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.