Respawn počítá s Apex Legends na nejmíň dalších 10-15 let

Estimated read time 2 min read

Hráči Apexu budou mít o zábavu postaráno.

Pro Apex Legends cesta ještě zdaleka nekončí. Respawn Entertainment právě otevřel nové studio ve Wisconsinu, které bude mít za úkol udržet Apex v chodu. A předpokládají, že to bude na nejméně dalších 10-15 let!

Respawn v rozhovoru pro GamesIndustry uvádí, že se toto studio bude zaměřovat čistě na live service vývoj Apex Legends. Na jednom místě se tak sejdou všichni, kdo Apex Legends drží v chodu.

(zdroj: Respawn)

Je však nutno podotknout, že Respawn nutně nepočítá s tím, že Apex Legends vydrží dalších 10 let. Myslí to spíš tak, že by chtěli držet při životě celý tento vesmír. Není tak vyloučené, že by svou pozornost převedli na novou hru ze stejného světa. Zatím se ale počítá s Apex Legends a chvíli to tak asi zůstane.

Jednou z priorit v Respawnu je nepřepálit své zaměstnance a updaty proto trvají trochu délě. Na druhou stranu je však zaručeno, že vyjdou skutečně dodělané. Respawn dále prozradil, že jedním z úkolu pro nové studio bude to, aby hra byla přístupnější pro nové hráče. Za svou dlouhou existenci se Apex Legends stalo velmi nepřístupné nováčkům a to by chtěli změnit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.