The Witcher: Blood Origin se ukazuje v prvním traileru

Estimated read time 2 min read

Netflix vydal první krátký teaser na čtyřdílnou sérii The Witcher: Blood Origin, jejíž datum vydání je stanoveno na 25. prosince. Některé kousky záběrů jsme už viděli a další toho bohužel moc neříkají. Je tu Michelle Yeoh s mečem, smutný elf, hořící město, elf s portálem a spoustu násilí.

Všechno je to hezké, ale záběry moc neříkají. Kdyby v názvu nebylo „The Wticher,“ možná bychom ani nepoznali, o jaký seriál vlastně jde. Klidně by to mohlo být pokračování Game of Thrones.

Blood Origin se má odehrávat 1200 let před Geraltem. Máme být svědky stvoření prvního Zaklínače a událostí, které vedky ke Konjunkci sfér. Tato událost vedla mimo jiné i ke vzniku Čarodějů. Časová linka však v tomto případě moc nesedí. Knihy totiž uvádějí, že Konjunkce sfér proběhla o 1500 let dříve. Zaklínači samotní byly taky čistě lidským výtvorem a Netflix se drží spíše tématiky elfů.

Možná si však Netflix nechává to zajímavější na později. Z Blood Origin jsou zatím však spíše smíšené pocity. Trailer o Zaklínačích překvapivě neobsahuje skoro nic, co by se Zaklínači souviselo. Pokud však seriál dopadne dobře, asi to velký problém nebude.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.