Nové Layers of Fear se ukazuje v gameplay traileru

Estimated read time 2 min read

Hra bude využívat rozsáhlých možností Unreal Enginu 5.

Layers of Fear od studia Bloober Team vychází až v červnu, ale aby jste se měli na co těšit, můžete se podívat na nový gameplay trailer. Bloober Team slibuje, že tato hra bude ultimátní spojení všech her z univerza Layers of Fear.

Nový trailer je zatím nejdelší sekvencí, kterou si ze hry můžeme pustit. Hodně se také zaměřuje na novou grafiku, což atmosféru podstatně umocňuje. Není se čemu divit – hra běží na Unreal Enginu 5 a může tak využívat technologie jako Lumen, Ray Tracing, HDR nebo třeba Niagara. Bloober Team se zaměřuje hlavně na technologii Lumen, díky které vytvořili jakousi lucernu. Tato lucerna má být novou herní mechanikou. Vývojáři si ji nemůžou vynachválit.

Layers of Fear nebude jen remakem či remasterem originálních dvou her. Námět i obsah bude podobný, ale dočkáme se třeba úplně nové kapitoly „The Final Note.“ Ta by měla vrhnout úplně nové světlo na události prvního dílu.

Původní dva díly Layers of Fear byly přijaty spíše smíšeně. Někteří si je nemohou vynachválit a jiní v nich vidí nudu a šeď. Doufejme tedy, že se z toho Bloober Team trochu poučil a tentokrát bude Layers of Fear opravdu zážitkem na celý život.

Layers of Fear najdete na Steamu a Epic Games Storu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.