Valve bude kontrolovat fóra jiných vývojářů

Zajímavosti

Stále více vývojářů kontaktuje Valve, aby moderovali jejich herní fóra. Společnost tedy podává pomocnou ruku.

Valve nově plánuje moderovat fóra velké spousty vývojářů, které náleží hrám na Steamu. Tak se stane od 25. září. Právě teď Valve kontroluje nahlášený obsah na Steamu, jako třeba screenshoty, profily, komunitní skupiny a uživatelské recenze. Je však na samotných herních vývojářích, aby moderovali a kontrolovali obsah na jejich vlastní fórech a patřičně reagovali.

BANNER_WEB2.jpg

To se ale teď mění! Vypadá to, že stále více vývojářů kontaktují Valve, aby jim pomohli s řízením komunity. Hlavně kontrolování obsahu, který byl nahlášen jinými hráči.

Do teď se mezi tyto věci Valve nemíchalo, protože prý nechtěli “šlapat vývojářům na nohy.” Každý z nich má prý svůj vlastní styl komunikace s hráči a svá vlastní pravidla. Nyní si vývojáři však budou moci vybrat, jestli chtějí svůj obsah spravovat sami nebo požádají o pomocnou ruku Valve.

Tato plánovaná změna se pro nás neprojeví nějak zásadně. Vlastně ji skoro ani nepoznáme. Valve se chce zdržovat jakékoli diskuze nebo aktivního přidávání příspěvků na fórech. Místo toho chtějí pouze kontaktovat vybrané hráče, pokud to bude absolutně nezbytné. Např. poslat varovnou zprávu nebo oznámení o banu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *