Podívejte se na nový trailer Life is Strange 2

Estimated read time 2 min read

Podívejte se na nový trailer Life is Strange 2! Odhaluje příběh dvou bratrů na útěku před policií.

Life is Strange 2 už se velmi rychle blíží! Do vydání zbývá jenom pár dní a na Youtube se objevil launch trailer na první epizodu s názvem „Roads.“ Vypadá to, že první díl postaví jakousi základu pro nový příběh o dvou bratrech. U jednoho z nich se projeví záhadné nadpřirozené schopnosti a tak se oba bratři vydají na útěk před policií.

Někteří čekali, jestli se v příběhu objeví i hrdinky z předchozího příběhu. Bohužel o Chloe a Max nic zmíněno nebylo. Ještě však není vše ztraceno! Lidí s nadpřirozenými schopnostmi moc není. Tak proč by se nemohly postavy v budoucnu potkat?

Pokud si chcete Life is Strange 2 zahrát, doporučuji nejprve vyzkoušet The Awesome Adventures of Captain Spirit. Hra je na Steamu zcela zdarma a je jakousi upoutávkou na nové plnohodnotné Life is Strange. V příběhu bychom možná mohli narazit na nějaké reference právě na tuto malou hříčku.

Soundtrack ve videu je „Colour to Colour“ od Seyr. Vypadá to tedy, že Life is Strange se bude držet své originality a hru zaplní indie hudbou. Za to jsem opravdu rád, protože právě hudba byla pro mě v první serii opravdu velkým tahákem.

Velmi očekávané Life is Strange vychází 27. září. To je už skoro za rohem! Ve videu však můžete vidět, že první epizoda je prý již dostupná. Toho si nevšímejte, vývojáři tvrdí, že je to chyba.

Na celý launch trailer se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.