Valorant si budeme moci vyzkoušet už velmi brzy!

Estimated read time 2 min read

Nahradí Valorant hry jako CS:GO nebo Overwatch?

Už jenom chvilku a konečně si budeme moci osahat nové „hardcore FPS“ od Riot Games. Project A, teď už vlastně Valorant, vyjde prý už v létě. Producentka Anna Donlon prozradila, že Valorant nejprve projde beta testem a až pak Riot Games oznámí pevné datum vydání. Slibuje ale, že se snaží mířit na léto.

Zatím vám nedáme definitivní datum, protože vše ještě ovlivní to, jak dopadne beta. Pokud bude úspěšná, možná už na začátku léta, pokud ne, možná trochu později.

Zatím bohužel nevíme, jestli se jedná o uzavřenou nebo otevřenou betu. Vzhledem k tomu, že další hra od Riotu, Legends of Runeterra, je nyní v otevřené betě, nedivil bych se, kdyby to tak bylo i u ostatních her. Pořád se mi nechce věřit, že hra vyjde tak brzo. Poprvé byla oznámena v říjnu 2019.

Valorant je ve své podstatě docela zvláštní hra, která si pujčuje prvky jiných velkých her, jako třeba Counter-Strike: Global Offensive nebo Overwatch. Hráči se utkají v 5v5 zápasech s bombou, které mohou trvat až 24 kol. Za každé kolo získají peníze a ty pak utratí za zbraně nebo speciální dovednosti. Od Overwatch se ale liší v tom, že se klade velký důraz na precizní gameplay se zbraněmi. Speciální schopnosti jsou spíše na pozadí.

Valorant má ale údajně jednu specialitu, kterou rozhodně nemá každá jiná hra. Vývojáři totiž slibují 128 tick servery a hlavně opravdu silný anti-cheat. Jak to ale nakonec dopadne se dozvíme snad v létě.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.