Valorant dělá velké změny v systému odměn

Estimated read time 2 min read

Kontrakty agentů jsou pryč a do hry vstupuje nová měna.

S vydáním 7. epizody se ve hře Valorant změní to, jak si budete odemykat in-game odměny. Riot říká, že je to velmi jednoduché a všichni to za chodu jistě pochopí. Pokud se však chcete se systémem seznámit už nyní, určitě nepřestávejte číst.

Jako první byly předělány denní míse a kontrakty jednotlivých agentů jsou pryč. Pokud máte zrovna nějaký kontrakt rozpracován, raději jej dokončete před 27. červnem, jinak váš postup zmizí. Místo toho bude ve hře nová měna „Kingdom Credits„, kterou získáte klasickým hraním. Bude však horní limit, kolik těchto kreditů můžete mít a proto nemá smysl si je moc hromadit.

A jak si tedy nově odemknout agenta? Každého agenta bude možné odemknout pomocí Recruitment passu, který bude aktivní vždy 28 dní po vydání agenta. Splnit tento pass zabere přibližně stejně času jako před tím. Samozřejmě pořád zůstala možnost odemknout si agenta hned pomocí VP.

Valorant nový systém
(zdroj: Riot Games)

Nové Kingdom kredity jsou pak naprosto zdarma a dostanete je jen za hraní a plnění úkolů. Utratit je můžete za agenty, kosmetické položky agentů a taky za položky z předchozích battlepassů. Bohužel však ne za skiny na zbraně, ale jen ostatní věci jako karty, spreje nebo tituly. Obchod bude opět náhodně generován pro každého hráče.

Změnou prošly i denní mise. Ty budou rozděleny na jakési checkpointy a k jejich postupu stačí hrát jakýkoli herní režim. Denní míse se navíc na sebe hromadí a nebudete tak penalizováni za vynechané dny. Odměnou za tyto úkoly budou XP i nové Kingdom kredity.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.