Final Fantasy 7 trailer možná ukazuje na PC verzi

Estimated read time 2 min read

Jak to bude s PC verzí remaku Final Fantasy 7?

Remake sedmého Final Fantasy nebyl sice na PC oznámen, ale spekulací se vede opravdu hodně. Square Enix teď přihodili do ohně ještě více, když vydali trailer, který možná ukazuje na plánovanou PC verzi. Ve videu Yoshinori Kitase předává hráčům pár zajímavých informací, co mohou od vývojářského týmu dál čekat. Všechno vypadá docela normálně až na jeden malý detail, který jste možná přehlédli.

Hned na začátku traileru se malým písmem píše „Gameplay captured on PC,“ což naznačuje, že PC verze Remaku tam někde existuje. Je taky docela možné, že se jedná jen o vývojářský build a na PC se skutečně nic nechystá. Square Enix plánují ale i jiné hry převést na PC platformu a proto bych se nedivil, kdyby Final Fantasy 7 bylo jednou z nich.

Nejpřijatelnějším vysvětlením je, že se vývojáři snaží upozornit, že video může na konzolích vypadat trochu jinak. To pořád ale nevylučuje to, že PC verze hry existuje. Zatím jen nevíme, jestli bude dostupná i veřejnosti nebo si ji vývojáři nechají pro sebe. Nesmíme ale zapomenout, že přesně to stejné se už jednou stalo s jiným dílem Final Fantasy! Je tedy možné, že se skutečně dočkáme PC verze?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.