Mortal Kombat 1 plánuje první test už příští víkend!

Estimated read time 2 min read

PC hráči mají ale smůlu.

Jak již název napovídá, Mortal Kombat 1 plánuje spustit první zátěžový test už příští víkend. Stihli jste se už zaregistrovat? Pokud ne, ještě na to máte chvíli času. Registrace jsou otevřené na tomto odkazu. Pozvánky pro vybrané jedince budou rozesílány od 21.6. tak se potom nezapomeňte podívat, jestli jste náhodou nebyli vybráni.

Servery se potom spustí 23.6., tedy už v pátek. Hrát budete moct až do neděle 17:00. Potřebovat budete jen účet Warner Bros. Games a máte šanci, že budete vybráni. V testu budou k dispozici zápasy jeden proti jednomu a v nějakém omezeném režimu i souboj pro jednoho hráče proti umělé inteligenci.

(zdroj: NetherRealm)

Nyní však nepotěším PC hráče. Test bude dostupný pouze pro majitele konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S. A tím špatné zprávy nekončí. Možná jste slyšeli, že v srpnu má proběhnout beta pro všechny. To však není tak úplně pravda. Je to myšleno tak, že si zahrají úplně všichni hráči na PS5 a Xboxu. PC hráči budou mít opět smůlu.

Vývojáři si od tohoto testu slibují hlavně otestování své online infrastruktury a nalezení případných problémů, které bude do dne vydání potřeba opravit. Oficiálně pak Mortal Kombat 1 vyjde 19. září tohoto roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.