Už v únoru vyjde nové sandbox DLC do Metro Exodus

Estimated read time 2 min read

Nové DLC oznamuje i konec Epic Games Store exkluzivity!

Sam’s Story je v pořadí už druhé DLC, které rozšíří svět hry Metro Exodus. Předchozí DLC bylo spíše připomenutím děsivé lineární atmosféry prvních dvou dílů. V druhém rozšíření ale chtějí A4 Games pokračovat ve stopách Exodusu. Opět se nám tedy otevře velký sandbox svět, který nám dá na chvilku možnost připomenout si třeba serii Stalker.

Příběh nového DLC je určitě velmi zajímavý. Sam je americký mariňák, který se snaží dostat zpět do své rodné vlasti. Oddělí se tak od Aurory a jde směr Vladivostok. Tam však nalezne spíše jen to, co z původně velkolepého města zbylo. Aby na své cestě nezemřel, bude muset použít vše, co se doposud naučil.

Hráčům toto DLC slibuje tedy velký prostor k průzkumu okolí. Budeme muset hledat nové způsoby přežití, protože rujny Vladivostoku se jen hemží všemožnými mutanty.

Sam’s Story je plánováno na 11. února. Pro Steam hráče to tedy znamená, že pokud si pár dní ještě počkají, budou si moct DLC zahrát i na Steamu. Epic Games Store exkluzivita totiž už velmi brzy končí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.