Nejlepším CS:GO hráčem této dekády byl vyhlášen s1mple

Estimated read time 2 min read

S1mple si za své výkony převzal další skvělé ocenění.

Ukrajinský mistr AWP Oleksandr „s1mple“ Kostyliev byl společností ESL vyhlášen jako nejlepší CS:GO hráč tohoto desetiletí. Není se čemu divit – s1mple je jednou z nejúspěšnějších osobností v historii Counter-Striku. Svůj první major sice vyhrál až v roce 2021 s Natus Vincere, ale o jeho výkonech s AWP se tradují legendy.

S1mple svou kariéru začal v roce 2013 s týmem LAN DODGERS. Až potom se přesunul do týmu HellRaisers a od té doby stoupá stále dál. Od roku 2016 hraje za tým Na’vi a podle nedávno obnovené smlouvy to vypadá, že si svůj post udrží minimálně do roku 2025. Vyhlášení však přišlo v celkem špatnou chvíli, protože na IEM Rio zrovna Na’vi utržilo dost nepříjemnou porážku. I toto však možná z části reflektuje jeho kariéru a vlastně i CS:GO jako takové. Idividuální výkony vždycky potěší, ale CS:GO je týmová hra.

Po předání ceny s1mple řekl, že CS:GO změnilo jeho život. Podle vlastních slov chce stále jen hrát hrát a hrát.

Vím, že teď bude plno memů, hodně špatných slov a taky hodně hezkých slov. To je ale rozdíl mezi mnou a jiným – mě to nezajímá, někdy vyhraju, někdy prohraju. Vím to a nikdo mě nemůže zastavit.

s1mple

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.