Dovolená s ATARI!?

Estimated read time 2 min read

Velmi známá korporace ATARI rozšiřuje svůj předmět podnikání – a to o hotelnictví. V tomto desetiletí by ATARI rádo vybudovalo po USA své hotely se svou herní tématikou včetně VCS.

Tyto herní „Atari Hotels“ vytváří Atari společně s agenturou GSD Group ve spolupráci s realitním developerem True North Studio – a první z nich bude koncem tohoto roku stát ve Phoenixu (Arizona).

Společnost Atari věří, že tyto herní hotely porostou raketovým tempem společně se značkou. Atari Hotels by se měly zaměřovat na další činnosti souvisejícími s hrami – AR a VR. Některé z hotelů by měly být postaveny i pro Esportové akce. Shelly Murphy, zástupce skupiny GSD zdůraznil aspekt těchto hotelů a řekl, že „Atari Hotels bude první svého druhu v USA a nabídne hráčům všech věkových kategorií dokonalou, pohlcující zábavu ve všech aspektech hraní her.

Pokud tento Phoenix projekt ukáže svou prosperitu, poté GSD Group také plánuje jejich výstavbu v ostatních městech – Austinu, Chicagu, Denveru, Las Vegas, San Franciscu, San Jose a Seattlu. Generální ředitel Atari, kterým je Fred Chesnais si myslí, že tento projekt bude úspěšný.

Atari je ikonická globální značka, která rezonuje s lidmi všech věkových skupin, zemí, kultur a etnických skupin a nemůžeme se dočkat, až naši fanoušci a jejich rodiny užijte si tento nový koncept hotelu. – Fred Chesnais

Zdroj: dualshockers.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.