Kolik bude stát první ULTRA skin ve Valorantu?

Estimated read time 2 min read

Vypadá skvěle, ale oh boy, ta cena…

Vzpomínáte si, když byli všichni naštvaní, že si Bethesda účtovala pár dolarů za armor na koně? Tehdy to byl opravdu poprask, ale Bethesda i tak zvítězila. Časy se však mění a proto už teď budeme moci utratit 100 dolarů za malého draka ve Valorantu!

Tento dráček je vlastně součástí prvního ultra setu ve Valorantu. Zjednodušeně řečeno – tento set promění vaše zbraně v malého roztomilého draka. Budete si však muset sáhnout docela hluboko do peněženky. Za celý set totiž musíte zaplatit 100 dolarů!

Ale počkat! Je toho ještě víc. Za 100 dolarů si totiž koupíte pouze „základní“ verzi. Skiny ale mají i své vlastní levely, které upgradujete pomocí Radianitů – měny, kterou získáte přes battle pass nebo zakoupením v obchodě. Upgrade skinu vám dá nové efekty a animace. Určitě jste je ve hře už viděli. Pokud tedy chcete Elderflame i s plnou parádou, musíte si připlatit ještě více.

Někomu se takto velké cenovky můžou zdát přehnané. A určitě bych se nedivil. Skin za cenu 2 velkých her? Tak to si už rozmyslím. Valorant je ale free-to-play a skiny vám nedávají žádnou výhodu. Je tak docela možné, že tyto skiny velmi brzy začneme vídat i ve hře. Některé CS:GO skiny stojí ještě daleko více a hráčům tyto cenovky často vůbec nevadí.

Elderflame skin set bude do hry přidán 10. července.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.