Riot nabírá zaměstnance na své League of Legends MMO

Estimated read time 2 min read

Věci se dávají do pohybu.

V prosinci 2020 naprosto náhodně vývojáři oznámili, že pracují na League of Legends MMO. Vše tehdy bylo jen ve velmi brzké fázi, kdy pár zaměstnanců pracovalo na systémech nové masivní multiplayerové roleplaying hry.

Nyní však do tohoto projektu nabírají nové zaměstnance a to znamená, že se kola začínají pomaličku otáčet. Konkrétně Riot hledá lidi se zkušeností v gameplay programování, designu, herní grafice a produkci. Předchozí zkušenost práce na MMORPG je samozřejmě výhodou, ale ne nutností. Zatím se ani neví, jak by se měla hra jmenovat. Prozatím se jí říká World of Runeterra, ale jestli jde o pracovní název nebo finální titul zatím nikdo neřekl.

Dlouholetí fanoušci League of Legends budou určitě nadšení, protože komunita po MMO hře touží už hodně dlouho. První oznámení bylo samozřejmě oficiální, ale vidět vše napsané černé na bílém působí tak nějak věrohodněji.

Pro Riot je MMO dalším velkým krokem. Velmi dlouhou dobu byli studio s pouze jednou velkou hrou. V posledních letech se však více rozrostli. Do svého portfolia přidali Valorant, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics nebo záhadný Project L.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.