Koukněte na první gameplay záběry z Assassin’s Creed Valhalla

30 minut záběrů z nového Assassin’s Creed!

Na oficiální odhalení od Ubisoftu si sice musíme ještě počkat, ale jak je známo, internet je vždy o krok napřed. Po světě se teď šíří uniklé záběry z Assassin’s Creed Valhalla. Pokud vás tedy zajímají i záběry s nálepkou „WORK IN PROGRESS,“ skočte na Reddit a můžete se podívat na celých 30 minut gameplaye!

Ve videu uvidíte quest, kde máte za úkol dobýt hrad, který je ovládán zlým vikingem. Neznám detaily a tak se raději nebudeme pouštět do žádného většího popisu. Inventář a celkový interface pořád sice vypadá dost jako Odyssey, ale nějaké změny tu jsou. Jízda na koni teď docela dost připomíná serii Witcher a cinematic kamera zase Red Dead Redemption.

Souboje zde nejsou nějak moc předělané takže se do hry určitě rychle dostanete. Navíc můžete vidět i možnost zvedat zbraně a házet je na své nepřátele (přesně jako v traileru). A nechybí samozřejmě ani ukázka nějaké té speciální schopnosti.

Závěrem je pak souboj s Ruedem a jeho vlkem. Na konci hráče čeká morální otázka, jestli nepřátele umlčet nebo jeho život ušetřit. Viditelný je i inventář se zajímavou možností schovat své vybavení.

Samozřejmě ve hře nechybí ani trocha šplhání a klasické vize z předchozích Assassin’s Creed her. To jen ať nezapomenete, že hra stále patří do této serie. Přesné datum vydání zatím bohužel není známo. Hru však pravděpodobně můžeme čekat ještě letost.