Koukněte na první gameplay záběry z Assassin’s Creed Valhalla

Estimated read time 2 min read

30 minut záběrů z nového Assassin’s Creed!

Na oficiální odhalení od Ubisoftu si sice musíme ještě počkat, ale jak je známo, internet je vždy o krok napřed. Po světě se teď šíří uniklé záběry z Assassin’s Creed Valhalla. Pokud vás tedy zajímají i záběry s nálepkou „WORK IN PROGRESS,“ skočte na Reddit a můžete se podívat na celých 30 minut gameplaye!

Ve videu uvidíte quest, kde máte za úkol dobýt hrad, který je ovládán zlým vikingem. Neznám detaily a tak se raději nebudeme pouštět do žádného většího popisu. Inventář a celkový interface pořád sice vypadá dost jako Odyssey, ale nějaké změny tu jsou. Jízda na koni teď docela dost připomíná serii Witcher a cinematic kamera zase Red Dead Redemption.

Souboje zde nejsou nějak moc předělané takže se do hry určitě rychle dostanete. Navíc můžete vidět i možnost zvedat zbraně a házet je na své nepřátele (přesně jako v traileru). A nechybí samozřejmě ani ukázka nějaké té speciální schopnosti.

Závěrem je pak souboj s Ruedem a jeho vlkem. Na konci hráče čeká morální otázka, jestli nepřátele umlčet nebo jeho život ušetřit. Viditelný je i inventář se zajímavou možností schovat své vybavení.

Samozřejmě ve hře nechybí ani trocha šplhání a klasické vize z předchozích Assassin’s Creed her. To jen ať nezapomenete, že hra stále patří do této serie. Přesné datum vydání zatím bohužel není známo. Hru však pravděpodobně můžeme čekat ještě letost.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.