Tvůrci původního Hearthstone pracují na nové Marvel hře

Estimated read time 2 min read

Chystá se na nás karetní hra ze světa Marvel?

Ben Brode, jeden z původních vývojářů hry Hearthstone, prozradil, na čem zrovna pracuje se svými kolegy ve studiu Second Dinner. Toto studio založili společně po odchodu z Blizzard. Do celého světa nyní pustili informaci, že pracují na nové Marvel hře. Díky velké investici od čínské společnosti NetEase má hra rozpočet 30 milionů dolarů. To už je docela velké číslo a dají se s ním dělat pěkné kousky.

Bude to pravděpodobně ta nejlepší hra jakou jste kdy hráli. Sám jsem dělal grafy takže jsem si jistý.

-CEO Hamilton Chu

O jakou hru ale přesně jde? To zatím nikdo neví. Vývojáři pořád mlčí. Ani neprozradili, na jakou platformu bude určena. Jedna z možností je určitě karetní hra ve stylu Marvel, protože všichni zapojení vývojáři původně pracovali na dokončení Hearthstone. Je to ale jen spekulace. Ze hry může vzniknout opravdu cokoliv. Na stránkách Second Dinner se můžeme dočíst, že škála superhrdinů bude opravdu velká. Věděli jste třeba, že k Marvel hrdinům patří i žába?

Pokud vás projekt opravdu hodně zaujal, můžete zkusit zažádat o místo přímo v Second Dinner. Studio nyní hledá nové vývojáře na výpomoc.

Žádné datum vydání ještě nebylo oznámeno. Studio však říká, že nad celou hrou drží ochrannou ruku investice od NetEase. Díky toho je prý zajištěno i její vydání. Neví sice kdy, ale jednou určitě. Nemusí totiž hledat nové sponzory a investory. Díky toho se můžou mnohem více zaměřit na samotný vývoj.

Neodpustím si ale poznámku, že firma NetEase se stala také partnerem Blizzard při vývoji mobilní hry Diablo Immortal. A všichni asi víme jak tento kousek dopadl. Tak snad se nyní dočkáme něčeho trochu lepšího.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.