Valorant vychází už 2. června!

Estimated read time 2 min read

Beta končí 28. května.

Velmi úspěšná beta hry Valorant se blíží ke svému konci. Valorant je na Twitchi momentálně tou nejsledovanější hrou. Celé beta šílenství končí 28. května. To je už příští týden! Hra pak plně vyjde 2. června. Pokud jste tedy ještě stále nedostali svůj přístup, nebojte, už za chvíli budou moci hrát úplně všichni.

Od 28.5. až do 2.6. chce Riot restartovat účty, aby všichni začali od začátku. Dále přidají nový mod, nového agenta a novou mapu. Dále plánují nové servery v Atlantě, Dallasu, Londýně, Madridu a Varšavě.

Pokud chcete více informací, můžete se pustit do čtení postu, kde vývojáři mluví o stavu hry nebo systému Vanguard.

Právě Vanguard je asi největší slabinou na jinak dobré pověsti Valorantu. Tento anti-cheat se totiž doslova zaboří do jádra vašeho systému. Tento postup se však ukázal jako dobrá prevence a všichni jsou proto zvědaví, jak bude Riot dále problém řešit.

Pro mnohé se stal Valorant opravdu skvělou a osvěžující novinkou. Vývojáři si vzali velkou inspiraci především z CS:GO a vše okořenili schopnostmi v Overwatch stylu.

Očekávám, že po skončení bety také lehce propadne sledovanost Valorantu, protože už nebude potřeba sedět na streamu, aby měl divák možnost získat přístup do hry.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.