Infinity Ward prozrazuje nové Call of Duty pomocí strašidelných gifů

Estimated read time 2 min read

Přišel čas na spekulace o novém Call of Duty!

Ashton Williams, manažerka jednoho z oddělení Infinity Ward, se hráčům možná snaží prozradit, na jaký nový herní titul se můžeme těši příští rok. Svůj Twitter postupně zavaluje hromadou strašidelných gifů a obrázků.  Už od prosince postuje snad každý den alespoň jeden. Je to jen velmi zpomalená reakce na Halloween? To si internet rozhodně nemyslí!

Obrázky už zveřejňuje docela dlouho, velká pozornost se na ni strhla ale až nedávno, když začal Reddit spekulovat, o co vlastně jde. Co můžeme vyčíst ze všech těch kostlivců, démonů a duchů? Zapátrejte trochu v minulosti serie Call of Duty a možná si vzpomenete na titul Ghosts. Chystá se tedy sequel? Řekl bych, že to je zatím ta nejpravděpodobnější možnost. Všechny gify mají takovou trochu „démonickou“ atmosféru. Jsou v nich kostlivci, duchové, obrovští pavouci a spoustu dalších potvor. Duchama se to tedy jen hemží.

Na Call of Duty: Ghosts jste už možná zapomněli a já se vám vůbec nedivím. Nebyla to nějak extra převratná hra a tak se ztratila v davu. To nejlepší na ní byl asi Riley, věrný pes, který vás následoval úplně všude. Ale to bude asi tak vše.

Ghosts ale není jediné, na co by mohly tyto indicie poukazovat. Už dlouho se říká, že Infinity Ward pracuje na Modern Warfare 4. A pokud si dobře vzpomínáte, právě v této serii se setkáme s postavou jménem Ghost. Ukazují tedy duchové na něj? Je to možné. Tahle teorie má však jeden háček – Ghost je mrtvý.

Obrázky a gify od Infinity Ward dostáváme už asi měsíc. Tak snad se brzo dočkáme něčeho konkrétního. Nebo si z nás manažerka jen střílí?

Na zmíněný Twitter se můžete podívat zde.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.