Nadšení fanoušci pracují na DLC do Mafie 2!

Estimated read time 2 min read

Jaký asi bude Henryho příběh?

Třetí díl herní serie Mafia byl opravdu propadák. Gameplay připomínal spíše GTA a fanoušci to nesli opravdu těžce. Jen se koukněte na internet. Spoustu lidí se snaží poukázat na chybějící věci, které na herní serii tolik milovali. Serie Mafia ale vyždycky taková nebyla. Před několika lety vzaly celý svět útokem dva velmi úspěšné díly. A když říkám úspěšné, myslím opravdu ÚSPĚŠNÉ. Asi to bude těmi českými kořeny. Pár lidí se nyní rozhodlo, že by si chtěli tyto skvělé časy trochu zopakovat.

Řeč je o českém týmu M2Edit. Rozhodli se totiž vytvořit fanouškovské DLC s názvem Henry a jeho příběh. Jejich představa je asi taková, že pujde o samostatný příběh a hlavní dějové linky se tedy dotkne úplně minimálně. Dokonce na tento projekt zveřejnili trailer. Video okamžitě začalo kolovat internetem a fanoušci byli nadšení. Autoři říkají, že takový nápor lidí nečekali a bojí se, že nakonec zklamou jejich očekávání. Ale jak by mohl zklamat někdo, kdo se snaží oživit tak skvělou hru, jako je právě druhá Mafia.

Za takovým projektem je určitě hodně práce a jeho dokončení se prý tento rok nedočkáme. Pokud vás tento nápad zaujal, možná vás potěší, že mod by měl být zcela zdarma, kvůli právním omezením. Pokud se jim to povede a dotáhnou vše do konce, vůbec bych se nebránil nějakému malému příspěvku.

Co si o tomto nápadu myslíte vy? Je oživení téměř 8 let staré hry dobrý nápad?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.