Titanfall 2 je na Steamu za rekordně nízkou cenu

Estimated read time 2 min read

Lepší už to ani být nemůže!

Neříká se jen tak nadarmo, že Titanfall 2 má tu nejlepší FPS kampaň pro jednoho hráče. A přesně toto mistrovské dílo si nyní můžete na Steamu pořídit za směšnou cenu 3 euro. Dokonce bych si dovolil tvrdit, že to je jedna z nejlepších nabídek, jakou jsem kdy na Steamu viděl.

O hře Titanfall 2 není už moc co říct, protože jsme to opakovali mnohokrát. Jako pilot se ujmete svého titána a prostřílíte se kampaní, která ani dnes nemá obdoby. Hra se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kdy cestování vesmírem a masivní výroba obrovských robotů už není jen záležitostí sci-fi filmů.

(zdroj: Respawn)

Je docela škoda, že i přes tak směšně nízkou cenu někteří Titanfallu 2 stále nedají šanci. To by byla však obrovská škoda, protože hra má hodně co nabídnout a i dnes z ní pořád čerpají jiné tituly. Je zde úžasná kampaň s několika levely, které v jiné hře skutečně nenajdete (např. level Effect and Cause). V jisté části hry navíc dostanete možnost cestovat časem a tuto mechaniku dodnes žádná hrá lépe neudělala. A i přes to, že Titanfall 2 má již 7 let, hráči jsou v multiplayeru stále aktivní.

Ještě jsem vás nepřesvědčil? Opravdu hře nedáte šanci ani za ty 3 eura? Vždyť je to méně než jeden kebab! Pokud vás střílečky alespoň trochu baví, uvidíte, že opravdu nebudete litovat. Kampaň je sice vcelku krátá, ale mohu vám zaručit, že se u ní v žádném případě nudit nebudete.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.