Bude v Apex Legends solo a duo?

Estimated read time 2 min read

Prospěly by Apex Legends nové mody?

Apex Legends bylo velkým překvapením pro celý svět. Respawn by chtěli konkurovat velkých hrám, jako PUBG, Fortnite nebo třeba Black Ops 4. Od svého startu však podporuje pouze hraní ve squadech po 3 lidech. To je trochu zvláštní vzhledem k tomu, že všechny ostatní zmíněné hry podporují solo, duo i squady. Fortnite dataminer ShiinaBR (který se nyní soustředí právě na Apex Legends) objevil, že se v souborech hry nachází velmi zajímavé věci.

Obrázek který postnul odhaluje referenci na soubory jako „2-man Squads“ a „#SOLO_MODE,“ to snad mluví samo za sebe.

Vývojáři o nových rozpracovaných modech neřekli vůbec nic, ale dává to docela smysl. Proč by ve své hře nechávali tak velkou mezeru?

Apex Legends subreddit si ale myslí něco jiného. Celý koncept hry by prý v jiném modu nefungoval. Apex Legends byl udělán na hraní ve třech, v méně hráčích by prý kooperace postav ztratila své kouzlo a smysl.

Já zastávám názor, že by se to prostě mělo zkusit a uvidíme, co z toho vypadne. Však nikdo nikoho nenutí. Týmový koncept Apex Legends se mi určitě líbí. Postavy dobře doplňují jeden druhou a jsou dobře vybalancované. Někdy by ale mohlo být zábava skočit do hry jen tak sám. Pro změnu bych hru pokazil jen sobě a ne i jiným lidem.

Další malý leak naznačuje, že by se hráči mohli dočkat i systému ranků. Nic však není potvrzeno.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.