The Walking Dead: Final Season bude dokončeno!

Hry

Tvůrce originálního Walking Dead získal práva na dokončení hry pro svou společnost.

Skybound Games, odnož Skybound Entertainment, dnes oznámili, že získali práva na The Walking Dead: The Final Season od Telltale Games. Na Twitteru projevili velké nadšení, že budou moci dokončit tento oblíbený příběh.

Na Comic Conu v New Yorku tohle téma načnul sám Robert Kirkman, tvůrce originálního Walking Dead komiksu a majitel Skybound Entertainment.

Úspěšně jsme s Telltale Games vyjednali práva pro naši společnost Skybound a jsme tak oprávněni dokončit poslední serii jejich hry.

-Robert Kirkman

BANNER_WEB2.jpg

Oznámení od Skybound také napovídá, že někteří z původních zaměstnanců Telltale se budou na vývojí také podílet. Pro pro mnohé z nich to může být alespoň malé odškodnění za jejich náhlý odchod bez výplaty. Pracovat prý budou s původním týmem lidí, aby hráčům mohli doručit finální příběh, který si opravdu zaslouží. O celém vývoji hry chtějí informovat fanoušky na Skybound.com, Twitteru a Facebooku.

Poslední měsíc jsme si mohli všimnou vydání druhé epizody The Walking Dead: The Final Season, která se objevila krátce po oznámení konce většiny zaměstnanců v Telltale. Krátce po tom byla epizoda odebrána z prodeje.

Pokud jste fanouškem her The Walking Dead, nemusíte se o svou hru vůbec bát. Ve studiu Skybound pracují velmi talentovaní lidé, kteří mají na svém kontě hned několik her. Jednou z nich je třeba adaptace dalšího komikosvého dobbrodružství Thief of Thievs.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *