The Walking Dead: Final Season bude dokončeno!

Estimated read time 2 min read

Tvůrce originálního Walking Dead získal práva na dokončení hry pro svou společnost.

Skybound Games, odnož Skybound Entertainment, dnes oznámili, že získali práva na The Walking Dead: The Final Season od Telltale Games. Na Twitteru projevili velké nadšení, že budou moci dokončit tento oblíbený příběh.

Na Comic Conu v New Yorku tohle téma načnul sám Robert Kirkman, tvůrce originálního Walking Dead komiksu a majitel Skybound Entertainment.

Úspěšně jsme s Telltale Games vyjednali práva pro naši společnost Skybound a jsme tak oprávněni dokončit poslední serii jejich hry.

-Robert Kirkman

Oznámení od Skybound také napovídá, že někteří z původních zaměstnanců Telltale se budou na vývojí také podílet. Pro pro mnohé z nich to může být alespoň malé odškodnění za jejich náhlý odchod bez výplaty. Pracovat prý budou s původním týmem lidí, aby hráčům mohli doručit finální příběh, který si opravdu zaslouží. O celém vývoji hry chtějí informovat fanoušky na Skybound.com, Twitteru a Facebooku.

Poslední měsíc jsme si mohli všimnou vydání druhé epizody The Walking Dead: The Final Season, která se objevila krátce po oznámení konce většiny zaměstnanců v Telltale. Krátce po tom byla epizoda odebrána z prodeje.

Pokud jste fanouškem her The Walking Dead, nemusíte se o svou hru vůbec bát. Ve studiu Skybound pracují velmi talentovaní lidé, kteří mají na svém kontě hned několik her. Jednou z nich je třeba adaptace dalšího komikosvého dobbrodružství Thief of Thievs.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.