The Outlast Trials vyjde jako early access už v květnu

Estimated read time 2 min read

The Outlast Trials má nové datum vydání!

Pro Outlast Trials to byl pěkně dlouhý rok. Co-op hra pro 4 hráče od studia Red Barrels byla oznámena v roce 2019 a vyjít měla v roce 2022. Jak se ale ukázalo, toto datum bohužel nestihli. V říjnu 2022 proběhla uzavřená beta a jelikož se přihlásil skoro milion hráčů, Red Barrels jasně poznali, že o nový Outlast je zájem.

Ve své práci proto nepolevili a před pár dny konečně oznámili, že se předběžného přístupu dočkáme 18. května tohoto roku.

(zdroj: Red Barrels)

The Outlast Trials se odehrává ve stejném světě, jako byly zasazeny i první dvě hry. Místo novináře se však hráči ujmou role přímo jednoho z unesených pokusných králíků. Největší změnou je však to, že si hru můžete zahrát až se 4 kamarády najednou. Steam stránka bohužel zatím nic moc neříká o tom, jak tento co-op bude fungovat.

Taky jistě spoustu lidí zajímá, jak si Outlast Trials povede ve srovnání s jinými hororovkami v podobném stylu. Na mysl přichází třeba Amnesia: Rebirth. Tyto hry mají své fanoušky i odpůrce. Tak uvidíme, jestli se Outlast vydá prozkoumat nový směr nebo se raději bude držet své vyzkoušené formulky.

Jak to dopadne se dozvíme už za několik měsíců. The Outlast Trials bude možné pořídit na Steamu a Epic Games Storu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.