Builders of Egypt vypadá opravdu zajímavě

Estimated read time 2 min read

Další budovatelská strategie z prostředí Egypta!

Builders of Egypt je historická budovatelská strategie, kde musíte udržovat své město, stavět obrovské pyramidy a občas táhnout do bitvy o své území. Hra docela dost připomíná už trochu starší záležitost Pharaoh a taky jeho následovníka Children of the Nile. Jestli jste teda hráli tyto dvě pecky, tohle se vám bude určitě líbit!

Čekání bylo sice dlouhé, ale určitě to stálo za to. Grafika si prošla velkou změnou a tak hra vypadá víc realisticky. Kromě vylepšeného vzhledu vypadá všechno docela podobně. Musíte postavit přístřešky pro své lidi, sbírat suroviny a materiál, všechno pěkně uschovat a hlavně postavit obrovské monumenty, o kterých se bude vyprávět dlouhá století.

Postavit v Pharaoh pyramidu nebo obrovský palác zabralo hodně práce. Trochu víc realistický pohled na věc v Builders of Egypt by to mohl ještě zhoršit. Ale o to právě jde ne? Pyramidy přece nebyly postaveny za den.

Já nejsem zrovna velký fanoušek budovatelských strategií, ale když přijde něco zajímavého, rád si tu hru vyzkouším. Myslím si, že Builders of Egypt by mohla být jedna z nich.

Žádné datum vydání není stanoveno. Vývojáři říkají, že základní gameplay je už vlastně hotový, ale ještě hru vylepšují na základě ohlasů komunity.

Koukněte na trailer:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.