Robocop: Rogue City se odkládá

Estimated read time 2 min read

Můžete si alespoň pustit nový trailer.

Venku je konečně nový gameplay trailer na Robocop: Rogue City. Pokud se však na hru těšíte, možná budete zklamaní, protože zároveň s ním je tu taky nové datum vydání. Místo plánovaného června to teď vypadá, že hra nebude na světě dříve než v září.

V dnešní době to vlastně není až tak velké zpoždění. Musím ale říct, že trailer taky nevypadá jako bůh ví co. Není přímo špatný, jenom prostě něco tak nějak nesedí. Peter Weller nemá ten správný metalický hlas jako z filmů a jeho robotí kroky se taky zdají jaksi nedotažené. Něco tady zkrátka chybí.

V komentářích si však někteří trailer velmi pochvalují a proto raději posuďte sami. Možná jen někteří máme naše očekávání moc vysoko a nedokážeme se odprostit od klasického filmového zpracování.

Pokud jste se tedy těšili, že si Robocop: Rogue City přes léto zahrajete, máte bohužel smůlu. Trailer je zatím jediné, co nám ze hry zůstalo. Vývojáři z Nacon zatím neřekli, kdy přesně se na hru můžeme těšit. Podle jejich slov to bude někdy v září 2023. Hoďte si proto hru do seznamu přání a sledujte novinky.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.