The Long Dark bude mít první placené DLC

Estimated read time 2 min read

První placený obsah plánují vývojáři v druhé půlce tohoto roku.

Hinterland Games vydali hru The Long Dark po úspěšné kampani na Kickstarteru v roce 2017. Od té doby se do hry hrnuly updaty zdarma, ať už šlo o nové epizody příběhu nebo jen survival režim. Podle vedení studia se to však tentokrát změní.

Dřívější obsah updatů byl značně limitován hlavně tím, že survival mod byl do jisté míry dost propojený s příběhovým modem. Od 4. epizody však vývojáři pracují na tom, aby tyto dva režimy nebyly tak provázané. Jejich práce je již pomalu u konce a tak se do survival modu může začít přidávat mnohem víc. Bohužel to ale nebude zadarmo.

Minulý rok jsme vytvořili anketu, kde jsme se ptali, kam bychom měli podle vás směřovat naše úsilí. Kromě jiného jsme nakonec zjistili, že 80% hráčů chce více rozšířit survival režim.

Hinterland Games

První placený update by měl vyjít někdy tento rok. Podle vývojářů bude na první pohled vypdat spíše jako season pass. Všichni jeho vlastníci pak budou moci čekat postupný příliv novinek. Mezi tyto novinky budou patřit nové regiony, mechaniky, challenge a další. Není však potřeba si tento season pass koupit předem. Po skončení kampaně bude všechen obsah dostupný formou DLC. Ochuzeni samozřejmě nebudeme ani o aktualizace zdarma, ale ty budou spíše menší.

A jak to bude s příběhem? Pátá epizoda je plánována někdy na druhou půlku roku 2022 a již teď se na ní usilovně pracuje. Novou epizodu dosanou všichni vlastníci hry.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.