Tento víkend můžete otestovat létající vozidla v PUBG

Estimated read time 2 min read

Přijďte si vyzkoušet nový glider!

V PUBG se tento víkend bude testovat velká novinka. Hráči mají možnost konečně vzlétnout do vzduchu s tímto experimentálním vozítkem!

Pokud vám nevadí sedět v něčem, co vypadá jako nákupní vozík spojený s rogalem, můžete si nové vozidlo také vyzkoušet. Není to sice nic moc, ale i tak, pořád je to létání! Pokud vás tedy někdo nesestřelí. Už se těším, jak zase na internetu uvidím spoustu montáží.

Nový motorový glider má místo pro pilota a jednoho pasažéra. Spawn lokace by měly být náhodné, stejně jako u ostatních vozidel. Určitě vám ale došlo, že glider bude docela vzácný. Odlepení od země však nebude nic jednoduchého. Budete potřebovat docela dost místa, protože vzletová rychlost je asi 65km/h. Další problém bude určitě s palivem, protože to se vytrácí docela rychle při každém přidání plynu.

Vzhledem k tomu, že pilot bude mít plné ruce práce, o střílení se stará spolujezdec. Pilot může zabíjet maximálně vrtulí v zadní části. Glider však může mít i jiné využití! Jestli vás už nebaví zabíjení, prostě se vznesete do oblak a necháte to vše za sebou. Váš jediný limit je stav paliva.

Glider je momentálně k dispozici v PUBG Labs pro squady na Erangelu a Miramaru. Hlavně moc neotálejte, protože zmizí 23. prosince.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.