Mobilní Warcraft stále neprozradil jedinou informaci

Estimated read time 2 min read

Odhalení je už za dveřmi!

Z Blizzardu toho za poslední dobu uniklo hodně, ale mobilní hra ze světa Warcraftu je stále velkou záhadou i takto těsně před vydáním. Jediné co známe je pracovní název a ten nám toho moc neprozradí. Warcraft totiž může odkazovat na celou řadu věcí – WoW, klasickou strategii nebo třeba Hearthstone. Odhalení se dočkáme už 3. května, což je vlastně přímo za rohem.

Ani oznámení na Twitteru hry Hearthstone moc nepomohlo. Na profilu sdíleli jakýsi blesk s ozubeným kolem, což má téměř nulovou vypovídací hodnotu. Hra je tak stále zahalena rouškou tajemství.

O mobilním Warcraftu se však mluví už od roku 2018. První spekulace byly takové, že se hra bude podobat Pokémon Go a hráče tak pošle ven. Od té doby Blizzard potvrdil pouze to, že pracuje hned na několika mobilních hrách. Jestli je však jedna z nich ve stylu Pokémon Go už neřekli.

Kromě těchto malých bezvýznamných stop můžeme ještě chvilku spekulovat, čeho se při odhalení vlastně dočkáme. Je ale docela nepravděpodobné, že by se jednalo jen o klasický Warcraft (případně World of Warcraft) na mobilní zařízení. A další otazníky zůstávají i ohledně toho, jak bude vlastně hra vydělávat peníze.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.