The Last of Us seriál je mezi kritiky obrovský hit

Estimated read time 2 min read

The Last of Us nevyjde na PC ještě několik měsíců, ale TV adaptace je plánovaná již na příští týden. Filmy podle herních předloh byly většinou spíše katastrofy, ale seriálovým adaptacím se v posledních letech docela daří. Seriály jako Arcane nebo Cyberpunk: Edgerunners sklízejí stále samou chválu a adaptace Halo taky nedopadla úplně špatně. Zaklínač sice herní a knižný fanoušky moc nepotěšil, ale i tak se jedná o solidní zpracování.

Pokud bychom se měli řídit podle kritiků tak adaptace The Last of Us rozhodně nebude propadák. Na Rotten Tomatoes si v době psaní tohoto článku drží skóre 97% a to je skutečně působivé. Někteří tvrdí, že seriál je občas opravdu hodně cítit hrou a konec je trochu uspěchaný, ale i tak se nebojí o něm říct, že jde o jednu z nejlepších adatapcí vůbec.

(zdroj: HBO)

Chybí zde sice takové to skutečné vtáhnutí do světa, které v pár dílech seriálu bohužel opravdu zažít nelze. The Last of Us by ale podle kritiků mělo zapůsobit jak na stávající hráče tak i ty, kteří o herní předloze nevědí vůbec nic.

Tohle hodnocení není špatné. Je vlastně víc než dobré. Nevidí se často, že by seriál od kritiků získal téměř totožně perfektní hodnocení. Seriál vychází na HBO a HBO Max 15. ledna.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.