Kojima hledá zaměstnance na novou hru!

Estimated read time 2 min read

Čas spekulací začíná!

Kojima Productions potvrdili, že si pro nás chystají něco nového. Potvrzuje se tedy to, co už jednou prozradil sám Hideo Kojima. Pokud ale doufáte ve více detailů o připravované hře, budu vás muset asi zklamat. Na Twitteru pouze potvrdili, že mají v plánu nový projekt a hledají „ty nejlepší talenty,“ aby pracovali přímo v Tokyu.

Vývojáři většinou říkají, že pracují na novém „projektu,“ jako by všichni nevěděli, že jde stejně o novou hru. Kojima je ale trochu jiný případ. Už dříve řekl, že by se chtěli angažovat i do filmu nebo mangy a není tak jednoznačné, co tento nový projekt může vlastně znamenat. Od uchazečů se však předpokládají programovací a game design schopnosti, a proto je docela bezpečné říct, že se chystá nová hra.

Jednou z možností je určitě sequel k Death Stranding, o kterém se už Norman Reedus i Kojima bavili. Osobně proti Death Stranding nic nemám, ale možná bych rád viděl něco úplně nového. To však stále nemusí vylučovat Death Stranding, protože Kojima řekl, že sequel nebude přímé pokračování a spíš by rádi začali úplně od nuly.

Je taky možné, že se tentokrát dočkáme něčeho trochu menšího. Death Stranding byl obrovský projekt a studio řeklo, že by rádi pracovali i na něčem menším.

Tým se zatím pořád skládá a díky tomu asi ještě chvíli žádné detaily nezjistíme. Zatím tak můžeme pouze sledovat Twitter a doufat, že nám Kojima poskytne nějakou nápovědu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.