The Last of Us bude konečně na PC i s českými titulky!

Estimated read time 2 min read

The Last of Us Part 1 vyjde i s českými titulky!

Tak tohle je opravdu bomba – momentálně asi nejikoničtější PlayStation hra, The Last of Us, se konečně dočká svého PC vydání. Stane se tak díky dlouho spekulovaného remaku, o kterém se už nějakou dobu na internetu dost mluví. Ne že by tedy bylo potřeba hru přepracovávat, ale jestli to má znamenat vydání na PC, my hráči to určitě přežijeme.

Díky sequelu se remake bude jmenovat The Last of Us Part 1. Ale jméno není podstatné. Důležité je, že hra je absolutně úžasná a pokud jste si ji ještě nezahráli, doporučuju si ji při PC vydání vyzkoušet. Hra sleduje příběh Joela a Ellie, jak spolu putují zničenými městy a přírodou. Joel musí dostat Ellie do bezpečí, protože její krev může držet klíč k řešení celé apokalypsy.

(zdroj: Naughty Dog)

Spekulace o remaku začaly kvůli toho, že o něm Sony omylem vypustilo leak na své vlastní stránce. Potom přišel Summer Game Fest, kde se všechno potvrdilo oficiální cestou. Podle nových informací je tak PC verze stále ve vývoji a ještě se neví, kdy ji vlastně můžeme očekávat. Důležité ale je, že se na ní skutečně pracuje! Navíc jsme se jen velmi nedávno dozvěděli, že hra bude mít oficiální české titulky!

Remake by měl podle popisu být totální předělávka, která je ale stále věrná originálu. Má mít modernizované ovládání, lepší vizuál a vylepšený combat. The Last of Us si už jedním remasterem prošlo, ale dá se asi čekat, že když je hra úspěšná, bude si muset podobným cyklem projít.

Jak je vidět, Sony plní svůj slib a přináší na PC sále více svých exkluzivit. Díky úspěchu God of War a velmi chváleného Spider-Mana snad v takovém jednání bude i nadále pokračovat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.