Hollow Knight: Silksong má konečně nový trailer!

Estimated read time 2 min read

Datum vydání však stále neznáme.

Tak tohle je skutečně něco! Xbox Showcase je normálně obrovský event plný nabušených her s milionovým rozpočtem. A i přes to všechny zajímalo úplně něco jiného – Hollow Knight: Silksong. Dozvíme se konečně o hře něco víc? No…jak se to vezme…

Originální Hollow Knight slavil velký úspěch a od té doby se všichni ptají, kdy se dočkáme pokračování. Team Cherry už několik let pracují na Hollow Knight: Silksong, ale o hře stále mlčí. Po dlouhé době nyní ticho prolomili alespoň novým trailerem a oznámením, že hra bude při svém vydání dostupné i na Xbox Game Pass.

Jak již bylo řečeno, o Silksong toho zatím moc nevíme. Bylo pár pokusů získat nové informace, což se nakonec alespoň trochu povedlo magazínu Edge v roce 2020. Od té doby jsme se však nedozvěděli jedinou věc a někteří začínali zoufat, že hra snad ani nevyjde.

Nový trailer je proto krásným připomenutím, že se máme na co těšit. Myšlenka hry však zůstala stále stejné – procházet krásným prostředím a zabíjet vše co se hne. V první hře to fungovalo a po tolika letech vývoje to jistě bude fungovat i ve hře druhé.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.