Steam nabízí zdarma Street Fighter 2

Estimated read time 2 min read

Další zábava na víkend zdarma!

Street Fighter her je v oběhu nyní už docela dost. Některé z nich slavily úspěch a jiné byly velkým propadákem. Jedním z nejlépe přijatých je asi Street Fighter 2 z roku 1991. Díky tohoto dílu zřejmě serie existuje dodnes. Pokud však nepatříte mezi ty, kdo si hru mohli zahrát, nyní mám pro vás dobrou zprávu – originální arkádová verze je právě teď na Steamu zdarma!

Hra je součástí Capcom Arcade Stadium, což je vlastně jakási aplikace, která hráčům dovoluje zakoupit si dalším klasiky od Capcomu v podobě tématických balíčků. Normálně dostanete zdarma The Battle of Midway, ale pokud právě teď zaskočíte na Steam a přidáte si Capcom Arcade Stadium na svůj účet, dostanete k němu Street Fighter 2: The World Warrior úplně zdarma.

(zdroj: Capcom)

Načasování je naprsoto jasné. Street Fighter 6 se už blíží (2023) a navíc Capcom zrovna oznámil „pokračování“ Capcom Arcade 2nd Stadium, které vychází 22. července. Hráči si opět budou moci zakoupit 32 klasických her buď jako kompletní balíček a nebo každý kousek zvlášť.

K tomu navíc o měsíc dříve vyjde úplně nová Capcom Fighting Collection. Už jste z těch kolekcí zmatení? Vůbec se nedivím. Je tak trochu na uvážení, proč vlastně další hry nevyšly prostě jako součást prvního Capcom Arcade Stadium. Určitě jsou za tím nějaké ekonomické a marketingové triky, které mi bohužel zůstávají utajeny.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.