Křeslo pro hráče Nitro 880 – top model značky Genesis

Estimated read time 4 min read

 

Každý hráč počítačových her potvrdí, že pohodlí při hraní je důležité. Dlouhé souboje a nekonečné hry si vyžádají fyzickou námahu a značné úsilí. Každý hráč by měl myslet i na své tělo a pohodlí. Nejdůležitější je ochránit páteř a zajistit její správné držení. Důležitým rozhodnutím je investice do kvalitního křesla s ergonomickým polstrováním. Hráčské křeslo Genesis Nitro 880 poskytuje maximum pohodlí všem hráčům her a to i těm, kdo mají na své vybavení ty nejvyšší požadavky. Genesis Nitro 880 završuje produktovou řadu hráčských křesel této značky. Aktuálně je v nabídce pět modelů v různých barevných kombinacích.

Odolnost

Konstrukce křesla Genesis Nitro 880 je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a dalších materiálů, které zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Použití kvalitního pístu třídy 4 zvyšuje nosnost křesla až na 150 kg.

Nespočetné množství funkcí

Křeslo Nitro 880 se vyznačuje kombinací vysokého pohodlí s mnoha funkcemi. Výšku sedáku od podlahy lze nastavit v rozmezí 45 až 54 cm, stejně tak je možné libovolně nastavovat 3D opěrky loktů. Křeslo umožňuje také oblíbené houpání a polohu opěradla lze individuálně nastavit v rozsahu až do 180°. Na křeslo si může hráč tedy doslova lehnout.

Maximum pohodlí

Křeslo je vyplněno vysoce kvalitní elastickou pěnou se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedáku. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo poskytují maximum pohodlí a oporu páteře. Křeslo je vybaveno pásy a dvěma dodatečnými polštáři s možností nastavení výšky připevnění, které slouží jako bederní a hlavové opěrky. Čalounění křesla je zhotoveno z kvalitní PU kůže.

Kvalitní kolečka vybavená brzdami

Křeslo Genesis Nitro 880 je vybaveno vysoce kvalitními nylonovými kolečky s průměrem 75 mm. Všechna kolečka mají individuální brzdu. Toto řešení pomůže lépe ovládat a fixovat pozici křesla, které se pak nebude zbytečně a nechtěně pohybovat během napínavých závodů nebo bitev.

Smysl pro detail

Trůn skutečného hráče musí vypadat dobře. Genesis Nitro 880 je dostupné ve dvou barevných kombinacích: černo-červená nebo černo-modrá. Kombinace barev spojená s koženým čalouněním a karbonovým stylem dávají křeslu patřičný agresivní a sportovní charakter. Atraktivní design křesla Nitro 880 určitě vynikne při každém LAN turnaji a podtrhne zkušenosti a dovednosti svého majitele, nadšeného hráče.

Cena a dostupnost:

Hráčské křeslo Genesis Nitro 880 je k dostání prostřednictvím sítě vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena včetně DPH je 6 549 Kč

Více na: genesis-zone.com

Technické údaje:

Čalounění z vysoce kvalitní PU kůže
Ergonomický tvar
Otáčení o 360°
Plynový píst 4. třídy s nastavitelnou výškou
Nastavení výšky sedáku
Nastavení sklonu opěradla do 180°
Funkce houpání s možností zablokování
Odlehčená konstrukce pro snadnou manipulaci
Vysoce kvalitní 75mm nylonová kolečka s brzdou
PU kůže
Nosnost 150 kg
Plynový píst 4. třídy
Rozměry sedáku: 40 × 52 cm (šířka × hloubka)
Rozměry opěradla: 59 × 84 cm (šířka × výška)
Výška sedáku: 45-54 cm
Výška opěrky předloktí: 28-35 cm
Hmotnost: 22 kg

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.