Telltale Games se vrací zpátky pod novým vedením

Estimated read time 2 min read

Některé Telltale hry se zase vrátí do obchodů!

Oblíbené studio Telltale Games se vrací zpět na scénu. Tedy zatím alespoň papírově. Společnost LCG Entertainment koupila jméno studia a taky nějaká jeho práva. Nové Telltale má sice stejný název, ale úplně nové vedení. Sídlit bude v Malibu. Zatím prý neplánují žádné velké akce.

Velmi dobrou zprávou je určitě to, že nové Telltale by mělo vlastnit práva na několik jejich her, mezi nimi třeba The Wolf Among Us. To znamená, že s trochou štěstí se některé jejich hry zase vrátí zpět do prodeje. Vedení říká, že stále pracují na obnovení i několika ztracených licencí.

Některé tyto licence už ale vlastní jiné společnosti nebo se vrátily svým původním vlastníkům. Netflixu se vrátilo Stranger Things a Skybound si drží svá práva na serii The Walking Dead. O Tales From The Borderlands nebo Minecraft: Story Mode toho zatím moc nevíme. Doufám ale, že se do obchodů taky brzy vrátí.

Co se týče úplně nových her, tady je budoucnost docela nejistá. Nové vedení plánuje nabídnout nějaké pozice původním vývojářům, s tím, že v budoucnu možná uzavřou trvalou smlouvu.

Vedoucí sice nemají moc zkušeností s žánrem adventur, ale zkušenost z oboru jim určitě nechybí. Trochu se obávám, že kromě obnovení prodejů se nových her od Telltale už nedočkáme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.