Do The Binding Of Isaac: Rebirth mírí poslední rozšíření

Estimated read time 2 min read

Na rozšíření pracují i tvůrci Antibirth!

Jste připraveni vrnout se znovu do špinavých sklepů? Do Binding Of Isaac: Rebirth míří rozšíření Repentance, které na vás chystá spoustu nových překvapení. Mimo jiné třeba nové oblasti, jako zatopené sklepy plné podivných nestvůr.

Důraz byl taky kladen na malinké detaily, třeba animace bomb a výbuchů. To nejlepší je ale asi opravdový co-op mod, kde se potkají dva Isaacové, kteří budou spolupracovat a nezávisle na sobě tvořit své postavy a sbírat itemy.

Hodně obsahu v Repentance pochází původně z fanouškovského rozšíření Antibirth. Na Repentance pracují tedy vývojáři společně v tvůrci Antibirth. Samozřejmě přidávají i další novinky. Pozorní hráči udělali seznam všech novinek, které zatím ve hře (tedy spíš na streamu vývojářů) našli. Podívat se na něj můžete zde. Jen pozor na spoilery.

McMillen taky sdílel na Twitteru obrázek Isaacovy mámy. Autorem je Eric Ridgeway. Na první pohled se může zdát, že obrázek by seděl na jakoukoli verzi Isaaca. Autor ale říká, že na Repentance se hodí nejvíc. Prý to poznáme, až si hru zahrajeme.

Vývojáři zatím neoznámili datum vydání ani cenu. Někteří šťastlivci si Repentance vyzkouší na PAX West. My ostatní si budeme muset počkat zřejmě do konce tohoto roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.