První snímky nového Resident Evil!

Estimated read time 2 min read

Prvního traileru se dočkáme 9. září.

Capcom před chvílí prozradili pár novinech o chystaném Resident Evil. Hra zatím nese název Project Resistance. Detailů je zatím velmi málo. Víme jen to, že hra prý bude na Steamu a konzolích. Zatím není přesně jasné, jestli jde o Resident Evil 8, další remake nebo nějaký spin-off.

Prvního oficiálního pohledu se dočkáme 9. září na Resident Evil YouTube kanále. Později pak bude odhalen gameplay na Tokyo Game Show 2019. Kromě předváděčky na podiu si i vybraní účastníci budou moci hru přímo zahrát.

Resident Evil 7 byl určitě super a Resident Evil 2 Remake taky. Trochu ale doufám, že se Project Resistance více vrátí ke starým kořenům a udělá ze hry zase tu šílenost, na kterou jsme byli zvyklí před pár lety. Když se podíváte na historii Resident Evil, uvědomíte si, že je možné opravdu vše. Nikdy nevíte, jaká zvrácenost vás čeká za dalším rohem. Taky ale doufám, že se vyhneme  dalšímu Umbrella Corps multiplayeru.

Nutno je taky říct, že Capcom si zaregistroval doménu ResidentEvilOutbreak.com. Na stránce zatím nic není, ale pokud máte o hru zájem, raději bych ji občas zkontroloval.

Jediné naše trochu slibnější vodítko jsou snímky, které unikly na Twitteru a Redditu. Můžeme vidět několik poněkud obyčejných postav, jak se chystají vrhnout na trochu co-op zábavy. Nebo alsepoň tak si to vykládám já. Vzhledem k názvu zaregistrované domény je to myslím docela slibný odhad.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.