Assassin’s Creed Valhalla bude konečně i na Steamu

Estimated read time 2 min read

Ubisoft se oficiálně vrací na Steam!

Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že se našla jistá data, která indikují návrat Ubisoftu na Steam. Tato informace se nyní stává oficiální. Všechno začne tím, že se na Steamu objeví Assassin’s Creed Valhalla.

Kromě svého vlastního obchodu byl Ubisoft exkluzivně na Epic Games Storu od roku 2019. Díky toho se nikam jinam nedostaly hry jako The Division 2, Far Cry 6, Watch Dogs Legion a samozřejmě i Valhalla. Když se začalo povídat o tom, že by se Ubisoft vrátil na Steamu, dalo se tomu celkem těžko věřit. Většina exkluzivit na EGS trvala pouze rok, ale v tomto případě se zdálo, že Ubisoft plánuje udělat z her exkluzivity na pořád. Návrat na Steam je proto dost velká záležitost.

(zdroj: Ubisoft)

Zatím nevíme, proč se Ubisoft k tomuto kroku rozhodl. Ať je to jak chce, Ubisoft se přidává k velikánům jako Microsoft, EA a Activision, kteří jednou Steam už oputili a teď se zase pomalu vracejí. Za dobu jejich absence se názor komunity nezměnil a Steam je stále tím největším a nejpoužívanějším obchodem pro PC hráče. Pokud tedy chce někdo nalákat spoustu zákazníků, je potřeba hru dát i na Steam.

Assassin’s Creed Valhalla bude na Steamu k dispozici ve čtyřech edicích – standard, deluxe, Ragnarok a complete. Každá z těchto edic nabízí různá rozšíření a bonusový obsah. Ubisoft však řekl, že i verze na Steamu bude stále využívat Ubisoft Connect klienta.

Navíc si hru stihnete pořídit ještě před Vánocemi, jelikož její premiéra na Steamu se plánuje už 6. prosince.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.