Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge prodalo přes milion kopií

Estimated read time 2 min read

Želváci pořád letí!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge sbírá překvapivě dobrá hodnocení i přes to, že jde jenom od devadesátkovou arkádu v roce 2022. Velkou váhu zde jistě hraje nostalgie těch, kteří v této době vyrůstali a na stejný typ her nedají dopustit.

Dalším důvodem je určitě to, že návrat oblíbených želvých ninjů potěší snad úplně každého. Vývojáři Tribute Games sotva týden po vydání prohlásili, že hra prodala již přes milion kopií. Ke chvále se navíc přidalo i vydavatelství Dotemu, které fanouškům poděkovalo za obrovskou podporu.

(zdroj: Dotemu)

Shredder’s Revenge je vlastně takové volnější pokračování arkádovek TMNT a následovníků Turtles In Time. Hra se věrně drží původního designu a navíc přidává i nějaké nové modernější prvky. Sice se z ní neposadíte tak úplně na zadek, ale těch pár hodin hraní si určitě užijete.

Tribute Games jsou známi hlavně tím, že si pozornost hráčů dokáží udržet zajímavým dodatečným obsahem. Dobrým příkladem může být DLC Mr. X’s Nightmare do hry Streets of Rage 4. Určitě si tedy nebudou chtít takovou příležitost nechat ujít.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.