Grafiky od Intelu nesplňují ani minimální požadavky Starfieldu

Estimated read time 2 min read

Na grafikách Intel Arc neběží Starfield moc dobře.

Při vstupu do větších měst sice FPS trochu spadnou všem, ale jinak by se nedalo říct, že je na tom Starfield technicky nějak špatně. Optimalizace na konzolích je velmi dobrá a PC hráči s dobrou herní sestavou také nehlásí nějaké zásadní problémy.

Jak se ale ukázalo, neplatí to pro všechny. Ti z vás, kdo dali šanci grafikám Intel Arc, pravděpodobně narazili na problémy s výkonem. Intel se přitom na Starfield momentálně dost zaměřuje a vydává ovladače, které by měly problémy při hraní řešit. Už se jim povedlo opravit řadu problémů, ale zřejmě ani to pořád nestačí.

(zdroj: Bethesda)

Samotná Bethesda asi není z Intelových grafik úplně nadšená. Někteří hráči chtěli s problémy pomoct skrz centrum podpory a dozvěděli se, že grafické karty Intel Arc podle Bethesdy nesplňují ani minimální systémové požadavky.

Stále tedy platí, že pokud si chcete Starfield zahrát, je potřeba alespoň AMD Radeon RX 5700 nebo NVIDIA GeForce 1070. Jiné alternativy Bethesda nepovažuje za optimální a s případnými problémy není schopná pomoct.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours