Konečně se dočkáme nové singleplayer hry ze světa Aliena

Estimated read time 2 min read

Konečně něco jiného než co-op střílečka!

Aliens: Fireteam nebyla tak úplně špatná hra a Aliens: Dark Descent vypadá jako vcelku povedená top-down co-op hra. Oba zmíněné tituly však mají jednu velkou slabinu – nejsou Alien Isolation. Po oznámení nové singleplayer Alien hry proto někteří začali jásat, že se možná zase dočkáme něčeho, co bude alespoň trochu připomínat tento mistrovský kousek z roku 2014.

Hru zatím známe pod názvem Aliens. Na starosti ji má tým Survios, kteří mají bohaté zkušenosti s tvorbou VR her, konkrétně třeb Sprint Vector nebo The Walking Dead Onslaught. Hru popisují jako intenzivní singleplayer a akční hororovou hru ve velmi dobře známém světě Aliena. Příběh má sledovat válečného veterána, který má s Xenomorphy nevyřízené účty.

Podle tohot popisu tedy usuzuji, že hlavní hrdina bude mít k dispozici pořádný arzenál zbraní. Zřejmě tedy nemůžeme čekat další Alien Isolation, ale spíše něco podobného hrám Dead Space nebo případně Resident Evil.

Více informací bychom měli znát po Comic-Conu 21. července. Hra je zatím potvrzená pro PC i VR a poběží na Unreal Enginu 5.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.