Tak je to tady: GTA 6 oficiálně oznámeno!

Estimated read time 2 min read

Rockstar prolomil mlčení o GTA 6!

Všichni jsme už tak nějak věděli, že GTA 6 dříve nebo později přijde. Stále nad ním však visel otazník, protože Rockstar o hře mlčí. To se teď však mění! Přímo od Rockstaru jsme totiž dostali informaci, že GTA 6 je již na cestě.

Moc dobře víme, že díky dlouhému cyklu GTA 5 se nyní všichni ptáte na nový díl serie Grand Theft Auto. S každým novým projektem je naším cílem výrazně posouvat hranice oproti předchozím titulům. Je nám velkým potěšením potvrdit, že aktivně pracujeme na novém dílu Grand Theft Auto. Těšíme se, až s vámi budeme sdílet více novinek.

Rockstar

Nemáme však potvrzeno, jaký bude oficiální název. Nová hra se tak nutně nemusí jmenovat Grand Theft Auto 6. Je to však dost pravděpodobné, jelikož Rockstar tento trend drží u všech hlavních her v serii GTA. Na jménu však až tak úplně nezáleží. Všechy zajímá spíše to, jak se hra změní oproti předchozí dílům. Rockstar totiž v roce 2020 opustil Dan Houser, který na serii Grand Theft Auto dlouhá léta pracoval.

Zatím nemáme slíbeno žádné datum vydání, ale tipoval bych, že si ještě dlouho počkáme. Podle analýzy finanční zprávy se dá nejdřívejší datum vydání očekávat na duben 2023. A to ani nemluvíme o PC verzi, která si možná počká ještě déle. Určitě si vzpomínáte, že GTA 4, GTA 5 i Red Dead Redemption 5 byly ze začátku pouze na konzolích.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.