Shadow Warrior 3 musí z kulturních důvodů změnit dabéry

Estimated read time 2 min read

V novém traileru jsme poprvé mohli slyšet změněný hlas.

Leak z Microsoft Storu poukazoval na brzké březnové vydání hry Shadow Warrior 3. Jak se ukázalo, Microsoft to skutečně trefil. Nový trailer nám potvrdil, že se na hru můžeme těšit už 1. března.

Video ukazuje klasickou atmosféru her Shadow Warrior, která zahrnuje spoustu vtipů, obrovské nepřátele a dost násilí. Pokud však tuto serii dobře znáte, mohli jste si všimnout, že Lo Wang zní tak trochu jinak. Hrou nás totiž budou provázet noví dabéři – Mike Moh jako Lo Wang, Andromeda Dunker jako Motoko a SungWon Cho jako Zilla. Alex Dobrenko se vrátí jako Hoji.

Od prvního rebootu serie Shadow Warrior si dáváme za cíl hry co nejvíce modernizovat. Jako součást této modernizace bychom chtěli napravit to, že Lo Wang měl hlas, který nenáleží do jeho kulturního pozadí.

Rozdíl je vidět okamžitě, ale pokud nejste fanouškem serie, vůbec bych se nedivil, kdyby vám to na první poslech uniklo. Když se totiž vrátíme k předchozím trailerům, můžeme vidět, že Lo Wang v nich nepromluvil už od roku 2020. Devolver tak potvrdil, že tohle je vůbec poprvé, co se Mike Moh představil jako nový Lo Wang.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.