Rozšíření Factoria bude stejně velké jako základní hra

Estimated read time 2 min read

A bude mít i stejnou cenovku.

Skoro přesně před rokem jsme se dozvěděli, že vývojáři pracují na rozšíření hry Factorio. Od té doby však na povrch neproniklo vůbec nic. Nové informace, které jsme se dozvěděli právě teď, určitě potěší každého fanouška. Rozšíření má být totiž tak velké, jako plná základní hra. Odpovídá tomu tak i cena, která je taky úplně stejná.

Vývojáři komentují zvolenou cenu hlavně tím, že pro ně slouží jako motivace, aby v rozšíření bylo dost dodatečného obsahu, ale zároveň nemuseli vývojem trávit dalších 9 let.

Nemusíte však hned vytahovat své peněženky, protože rozšíření ještě není hotové. Vývojáři stále trvají na tom, že jim práce zabere rozhodně víc než tento jeden rok. Hlavní systémy jsou už prý hotové a začínají se na sebe pomalu napojovat. Důraz je rovněž kladen i na testovací fázi, aby vše dopadlo dobře.

Jestli vás zajímají budovatelské strategie, určitě si Factorio přidejte do svého seznamu přání. Ve svém žánru se totiž řadí mezi momentálně ty nejlepší tituly. Tématicky o novém rozšíření bohužel zatím moc nevíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.