Surgeon Simulator bude mít pokračování!

Estimated read time 2 min read

Surgeon Simulator se vrací i s co-op modem!

Vím, že se tento týden se sequely roztrh pytel, ale ještě se mnou chvíli vydržte. Nesu totiž novinku, která by vás možná mohla zajímat. Pokud jste už v roce 2013 byli na světě, možná si vzpomínáte na legendární hru Surgeon Simulator (tehdy dokonce Surgeon Simulator 2013). Hra vzala celý internet útokem, ale docela rychle se na ni zapomnělo. Vývojáři však ještě neřekli poslední slovo, protože na Game Awards 2019 představili Surgeon Simulator 2!

Původní verze byla výsledkem 48 hodinového Global Game Jamu. Po velkém úspěchu pak Bossa Studios připravili i komerční verzi a vyrazili s ní rovnou na trh.

Kdy se tedy můžeme těšit na sequel? Prý někdy příští rok. Přesnější datum zatím neznáme. Z traileru se toho taky vlastně moc nedozvíme. Vypadá to, jako by se velká banda nerdů chystala provádět velmi zvláštní operaci. Do takových rukou bych se raději dostat nechtěl.

Surgeon Simulator 2 už má i svou stránku, kde se můžeme dozvědět pár zajímavých informací. Třeba to, že ve hře bude i co-op až pro 4 hráče! O zábavu na sobotní večer bude tedy postaráno.

Je tu ale jedna věc, která by mohla hodně hráčů odradit. V traileru zatím vidíme pouze Epic Games logo a jejich obchod je jediný, kde se hra objevila.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.