PlayerUnknown’s Prologue není sequel a dokonce ani střílečka!

Estimated read time 2 min read

PlayerUnknown’s Prologue je tajemná hra od vývojářů PUBG. Co vše o ní víme?

Co přesně je PlayerUnknown’s Prologue? To je jedna z otázek, na kterou se hráči po letošních Game Awards ptají. Pokud nevíte o co se jedná, rád bych vám hru teď trochu přiblížil. Teaser toho zrovna moc neukázal. Mohli jsme vidět chvilkový záběr z lesa, což nám vlastně nic neprozradilo. Na více detailů si budeme muset ještě počkat.

Na pár otázek však naštěstí odpovědi známe. Brendan Greene potvrdil, že se určitě nejedná o PUBG 2 a dokonce ani o střílečku. V interview vysvětlil, že Prologue bude klíčovým bodem rozvoje celého jejich týmu.

Jedná se o první krok mé cesty. Založili jsme studio s jediným cílem – zkoušet a experimentovat. Nyní se do toho konečně pouštíme. Prologue pro nás bude prvním krokem do nového světa. Chtěli jsme šanci dát světu něco úplně nového.

Greene je teď díky PUBG spojován hlavně s velkými multiplayer projekty. Chtěl by však všem dokázat, že umí mnohem víc. Když se přesunul z PUBG na nové projekty, vzkázal, že o sequelu vůbec nepřemýšlí. Na čem však on a jeho tým pracují je zatím záhadou. Mělo by to být ale něco velkého. Jednou také řekl, že jeho velkým snem je udělat svět o rozloze, jakou hráči ještě neviděli. Prologue by dost možná mohl být prvním krokem ke splnění tohoto snu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.